Etkinlik Raporları

adrespatent-deprem-patentlerinin-globalden-ulkemize-son-durumu-1

“Deprem Patentlerinin Globalden Ülkemize Son Durum” raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Marka-Sehir-Sivas-Desifre-Raporu

“Marka Şehir Sivas – Katma Değeri Yüksek Üretimle Ekonomiye Katkı” etkinliğinin sonuç raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Patent-Atolyesi-Fikirden-Patente

“Patent Atölyesi – Fikirden Patente” etkinliğinin sonuç raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Patentlerin-Ulusal-ve-Uluslararasi-Ticarilestirilmesi

Patentlerin Ulusal ve Uluslararası Ticarileştirilmesi etkinliğinin sonuç raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir-Patent-Fikrim-Var

“Bir Patent Fikrim Var” Yarışması Ödül Töreni ve Paneli etkinliğinin sonuç raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Patentlerin Ticarileştirilmesi

Patentlerin Ticarileştirilmesi Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Marka Şehir Gaziantep

Marka Şehir Gaziantep Yerli Üretim ve Patentlerin Ekonomiye ve İhracata Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Patentlerin Ticarileştirilmesi ve Ekonomik Değere Dönüşmesi

Patentlerin Ticarileşmesi ve Ekonomik Değere Dönüşmesi Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Marka Şehir Denizli

Marka Şehir Denizli Patentlerin Katma Değere Dönüştürülmesi Ekonomiye ve İhracata Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Marka Şehir Samsun

Marka Şehir Samsun Yerli Üretim ve Patentlerin Ekonomiye ve İhracata Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Patentlerin Ticarileştirilmesinde KUSI Modelleri

Patentlerin Ticarileştirilmesinde Kamu Sanayi İşbirliği Modelleri Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Marka Şehir Aksaray

Marka Şehir AKSARAY – Aksaray’ın Markalaşması – Aksaray Sanayisinin Türk Ekonomisine ve İhracata  Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Marka Şehir Antalya

Marka Şehir ANTALYA Antalya’nın Markalaşması Fikirlerin Teknolojiye ve Türk Ekonomisine Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

İkitelli OSB 10 Bin Patent Hedefine Koşuyor

İkitelli OSB 10.000 Patent Hedefine Koşuyor! Sanayide Yerli Üretim ve Patentlerin Doğrudan Ekonomiye Katkısı Webinar Toplantısı sonuç raporunu PDF olarak indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

kusi-patentlerin-ticarilestirilmesi

Kamu Üniversite Sanayi İş Birliğinde Patentler ve Patentlerin Ticarileştirilmesi konulu webinarımızın sonuç raporunun PDF dokümanını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

sanayinin-lideri-kocaeli

Sanayinin Lideri Kocaeli Patentlerin Katma Değere Dönüştürülmesi Ekonomiye ve İhracata Katkısı konulu panelin sonuç raporunu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.