Kurucu ve Ortaklarımız

Ali Yüksel
Ali Yüksel Yönetim Kurulu Başkanı
A.Ü. Hukuk Fakültesi
M.Y. İletişim Yüksek Lisans

info@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Hilmi Özalp
Hilmi Özalp Yönetim Kurulu Başkan Yard.
Patent ve Marka Vekili
İstanbul Ünv. Hukuk Fakültesi

info@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Ali Çavuşoğlu
Ali Çavuşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi
Avrupa Patent ve Marka Vekili
İstanbul Ünv. Hukuk Fakültesi

ali.cavusoglu@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Yönetim

Cumhur Akbulut
Cumhur A. Akbulut Genel Müdür
ISO 9001-2000 Kalite Yöneticisi

cumhur.akbulut@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Ahmet Alkan
Ahmet Alkan Genel Müdür Yardımcısı

ahmet.alkan@adrespatent.com

+90 212 347 8989

İlknur Usta
İlknur Usta Genel Müdür Yardımcısı

ilknur.usta@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Birimlerimiz

Derya Kılıç
Derya Kılıç
Satış ve Pazarlama Müdürü

derya.kilic@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Süleyman Eryılmaz
Süleyman Eryılmaz
Patent Mühendisi / İnovasyon Danışmanı

suleyman.eryilmaz@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Mustafa Demirkaya
Mustafa Demirkaya
Yurtdışı Belgelendirme Uzmanı

mustafa.demirkaya@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Gözde Altay
Gözde Altay
Marka Belgelendirme Uzmanı

gozde.altay@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Derya Gül
Derya Gul
Tasarım Belgelendirme Uzmanı

derya.gul@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Nilgun Dinkci Tascı
Nilgün Dinkçi Taşçı
Hukuk Müşaviri

nilgun.dinkci@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Fatoş Arslan
Fatoş Arslan
Anadolu Şube Müdürü

fatos.arslan@adrespatent.com

+90 216 386 2688

Berrin Tiftik
Berrin Tiftik
İzmir Şube Müdürü

berrin.tiftik@adrespatent.com

+90 232 425 2040

Mehmet Aslaner
Mehmet Aslaner
Ankara Şube Müdürü

mehmet.aslaner@adrespatent.com

+90 312 232 6285

Gönül Akpınar
Gönül Akpınar
Denizli Şube Müdürü

gonul.akpinar@adrespatent.com

+90 258 265 6912

Marka/Patent işlemleriniz hakkında uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık
almak ister misiniz?