İcra Kurulu ve Yönetim

Ali Yüksel
Ali Yüksel Yönetim Kurulu Başkanı
A.Ü. Hukuk Fakültesi
Yüksek Lisans : Marmara Üniversitesi
Doktora : Arel Üniversitesi Mimarlık Ve Şehir Planlama

info@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Hilmi Özalp
Hilmi Özalp Yönetim Kurulu Bşk.Yard.
Patent ve Marka Vekili
İstanbul Ünv. Hukuk Fakültesi

info@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Ali Çavuşoğlu
Ali Çavuşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi
Avrupa Patent ve Marka Vekili
İstanbul Ünv. Hukuk Fakültesi

ali.cavusoglu@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Cumhur Akbulut
Cumhur A. Akbulut Genel Müdür

cumhur.akbulut@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Bölümler

Ahmet Alkan
Ahmet Alkan Genel Müdür Yardımcısı

ahmet.alkan@adrespatent.com

+90 212 347 8989

İlknur Usta
İlknur Usta Genel Müdür Yardımcısı

ilknur.usta@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Derya Kılıç
Derya Kılıç Genel Müdür Yardımcısı

derya.kilic@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Seval ÇAKIR
Seval ÇAKIR İnsan Kaynakları Uzmanı

seval.cakir@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Mustafa Demirkaya
Mustafa Demirkaya
Yurtdışı Marka Bölümü

mustafa.demirkaya@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Melek Çetin
Melek Çetin
Yurtiçi Marka Bölümü

melek.cetin@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Derya Gül
Derya Gul
Tasarım Bölümü

derya.gul@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Selda Geçkin
Selda Geçkin
Patent Bölümü

selda.geckin@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Fatoş Arslan
Fatoş Arslan
Anadolu-Kadıköy Şube

fatos.arslan@adrespatent.com

+90 216 386 2688

Mehmet Aslaner
Mehmet Aslaner
Ankara Şube

mehmet.aslaner@adrespatent.com

+90 312 232 6285

Berrin Tiftik
Berrin Tiftik
İzmir Şube

berrin.tiftik@adrespatent.com

+90 232 425 2040

Gönül Akpınar
Gönül Akpınar
Denizli Şube

gonul.akpinar@adrespatent.com

+90 258 265 6912

Sıla Arslan
Sıla Arslan
Gebze Teknoloji Şube

sila.arslan@adrespatent.com

+90 537 659 5023

Gülüzar Kaya
Gülüzar Kaya
İkitelli Teknoloji Şube

guluzar.kaya@adrespatent.com

+90 212 549 4370

Ayhan Alçın
Ayhan Alçın
Merter Şube

ayhan.alcin@adrespatent.com

+90 212 890 5550

Süleyman Eryılmaz
Süleyman Eryılmaz
Marmara Teknokent Şube

suleyman.eryilmaz@adrespatent.com

+90 530 176 8572

Bilal Karakoç
Bilal Karakoç
Antalya Şube

bilal.karakoc@adrespatent.com

+90 242 321 0089

Mehmet KESGİN
Muğla Şube

mehmet.kesgin@adrespatent.com

Tel: 0537 953 05 52

Nilgun Dinkci Tascı
Nilgün Dinkçi Taşçı
Hukuk Müşaviri

nilgun.dinkci@adrespatent.com

+90 212 347 8989

Marka/Patent işlemleriniz hakkında uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık
almak ister misiniz?

Bu site kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerezler kullanır. KVKK uyarınca haklarınızı öğrenmek için kvkk aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.