Son günlerde şirketimize yapılan geri dönüşler üzerine yaptığımız araştırmada; kendilerini Adres Patent firması çalışanı olarak tanıtan yetkisiz kişilerce, başvuru veya tescil sahiplerinin telefonla arandıkları ve devam eden dosyaları ile ilgili çeşitli ödeme taleplerinde bulunulduğu bilgisine ulaşılmıştır.

Hatta bu ödeme talepleri ile ilgili olarak özellikle kredi kartı/banka kartı bilgisi ya da çeşitli bankalardan sanal kart tanımlaması talep edildiği tespit edilmiştir.

Firmamız tarafından başvuru sahiplerine antetli ve ödemenin ne için istendiğini belirten ön yazılar içeren format dışında ücret ödeme bildirimi veya talebi yapılmamaktadır. Bu nedenle yukarıda belirttiğimiz şekilde bir ödeme talebi ile karşılaşmanız veya tarafınızdan talep edilen ödemeler ile ilgili bir tereddüt oluşması halinde bilgilerinizi kimse ile paylaşmamanızı ve teyit etmek için doğrudan 02123478989 numaradan firmamız ile veya müşteri temsilciniz ile irtibata geçmenizi, konu ile ilgili hukuki süreç başlatıldığından tarafınıza böyle bir talep gelmesi halinde bilgi vermenizi önemle rica ederiz.