Bundan 24 yıl önce İstanbul’da Av. Ali YÜKSEL, Av. Hilmi ÖZALP ve Av. Ali ÇAVUŞOĞLU tarafından kurulan Adres Patent, Fikri ve Sınai Mülkiyet alanında yetişmiş uzman kadrosu ile Türkiye’de tescilsiz marka bırakmama ve patentle kalkınma ilkesiyle yola çıktı.
Merkezi İstanbul Levent’te bulunan firmamız, yıllar içinde büyümeye devam etti. Şu anda Türkiye genelindeki bölge müdürlükleri, şubeleri ve Londra’daki şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Tüketiciler tarafından kalite ödülüne layık görülen ilk ve tek patent ofisi unvanını taşıyan Adres Patent, marka, patent ve tasarım tescil belgelerinin firmalar için sermaye niteliğinde olduğunun bilinciyle, 125 kişilik uzman ekibiyle Türk sanayisinin ve iş insanlarının yanında yer alıyor. Aynı zamanda, sektörde yeniliklere öncülük eden projeleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle de fark yaratıyor.

Bu özel günümüzde, genel merkezimizde gerçekleştirdiğimiz kutlamadan kareleri sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bize bu yolda eşlik eden tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Birlikte daha nice başarılı yıllara!