Adres Patent yönetimi ve çalışanlarının düzenli olarak gerçekleştirdiği Belgrad Ormanı yürüyüş ve kahvaltı programına TÜBİTAK-MARTEK de katıldı.

Adres Patent Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hilmi Özalp, Av. Ali Çavuşoğlu ve Genel Müdür Cumhur Abdullah Akbulut ile çalışanların katıldığı programa TÜBİTAK-MARTEK çalışanları da konuk oldu.
Tubitak martek adres patent

1 milyon adımı geçen programda tamamlayan Adres Patent bu kez 1 milyon 500 bin adıma yaklaştı.

Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte Adres Patent ve TÜBİTAK-Martek çalışanları spor yaptı. 3 kilometrelik parkur yaklaşık 1 saatte tamamlandı ve ardından kahvaltı yapıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Cumhur Abdullah Akbulut, Adres Patent’in 2023 yılında 1 Milyon Patent hedefine vurgu yaptı.

Akbulut, “Çalışanlarımızın motive olması ve enerjilerinin artması için zaman zaman organizasyonlar yaparak iş dışında da bir araya geliyoruz. Bu cumartesi gününü Belgrad Ormanı’nda yürüyüş yapıp, kahvaltı ederek geçirdik. Bir önceki organizasyonumuzda Adres Patent ailesi olarak toplamda 1 milyon adım atmıştık. Bu yürüyüşte 1.5 milyon adıma ulaştık. 2023 yılında 1 milyon patent hedefine ulaşmak için her fırsatı değerlendiriyoruz” diye konuştu.

Herkese spor yapmayı öneren Akbulut, “İşyerinde ve yaşamda mutluluğu sağlamak için spor yapmak, sağlıklı beslenmek gerekiyor. Birçok hastalığı spor yaparak ve sağlıklı beslenerek yenebiliyoruz. Performansı artırmak, başarılı olmak için mutlaka spor yapılmalı” dedi.

Belgrad Ormanı’nda gerçekleşen etkinlik öğleden sonra sona erdi.