Our services

Marka Tescilini Neden Adres Patentle Yapmalısınız?

ADRES PATENT, Türkiye’de Türk Patent ve Marka Kurumuna 70.000’den fazla müracaat yapmış sektörün lider firmalarındandır. İstanbul merkez, İstanbul İKİTELLİ/KOCAELİ/GEBZE, ANKARA, İZMİR, DENİZLİ ve LONDRA şubeleri ile beraber tüm Türkiye’de; Ortadoğu, Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’da hizmet vererek önder bir büyüklüğe ve tecrübeye sahiptir. 
Marka ciddi bir yatırımdır. Vekil tayin edeceğiniz firmanızı seçerken; firmanın kaliteli ve uzman bir ekibe sahip olmasını, temelinde hukuk tecrübesi aramanızı hatta bizzat ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Adres Patent 80 kişilik uzman kadrosuyla markanızın tescili için en doğru adrestir.
 
Müvekkillerimizin marka başvurularının bütün süreçleri son teknoloji kullanılarak yazılan  Adres Patent Fikri ve Sınai Mülkiyet Portföy Yönetim Sistemi programı tarafından takip edilir ve bütün tescil aşamaları müvekkillerimize Sms, Mail ve Faks yoluyla bildirilir.
 
Trademark Check-up®, Adres Patent uzmanları tarafından geliştirilen özel bir analiz hizmeti olup; Türkiye'de sadece Adres Patent tarafından verilmektedir. Bu hizmetimizle firmanızın sadece bu günlük ihtiyacı olan bir marka tescili değil, gelecekteki ihtiyaçlarınızı da karşılayacak ve firmanıza değer katacak bir tescil hizmeti almış olacaksınız.


Bizden Haberdar Olun

Sosyal Ağlar