BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ'NDE ÇOK ÖZEL KAMPANYA

Batı Asya’nın en gelişmiş ekonomilerinden birine sahip olan Birleşik Arap Emirliklerinde son 30 yıldır petrol üretimi yapılıyor. İstihdam, alt yapı ve özel sektörün yatırım yapması için BAE hükümeti tarafından uygun ortamın sağlandığı ülkede Ticaret ve Yatırım Çerçeve Anlaşmaları imzalandı.

 

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) iş alanını arttırmak, eğitim alanına daha fazla yatırım ve özel sektörde istihdamı sağlamayı planlıyor. 

 

Petrol, petrol ürünleri ve doğal gazın yanı sıra alüminyum, inci, hurma ve kurutulmuş balık ihraç etmektedir. İthal ettiği malların başında ise makineler, ulaşım araçları, elektrikli ve elektronik araçlar, dayanıklı tüketim malları, kimyasal maddeler, ilaç, gıda maddeleri, canlı hayvan gelmektedir.

 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ihracat yaptığı ilk 5 ülke Hindistan, Japonya, İsviçre, Umman ve Çin iken Türkiye ihracat yaptığı ülkeler arasında 12. sırada yer almaktadır. 

 

Adres Patent 18 yıllık deneyimi, uzman kadrosu ve yurtdışı çözüm ortakları ile tüm ülkelerde marka tescil ve takip işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirir. 

 

Adres Patent’in Birleşik Marka Emirlikleri’nde marka tescili kampanyası ile marka tescili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.